OTO ÇEKİCİ

By Çekici'yi Yakından Tanıyın!

By çekici olarak 2019 yılında çıktığımız bu yolda acil yol yardım, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti sunuyoruz. İlk olarak başlattığımız acil yol yardım hizmetimize ek olarak acil oto çekici ve acil oto kurtarıcı hizmetini de ekleyerek Türkiye'nin en geniş kapsamlı yol yardım ağını kurduk. Ve şu an toplamda Türkiye'nin 957 köy ve ilçesinde 7 gün 24 saat hizmetlerimizi kesintisiz sunuyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde sizlere profesyonel ve hızlı hizmet sunuyoruz. Bu kısa sürede oto çekici ve yol yardım hizmetimize gösterdiğiniz yoğun ilgi sayesinde hızlıca yükselerek Türkiye'nin her yerinde ulaşılabilir bir hale getirdik.

Artık sizde Türkiye'nin neresinde olursanız olun tek bir telefonla yol yardım ve oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

OTO ÇEKİCİ

oto çekici

Oto Çekici Nasıl Çalışıyor?

Siz de By Çekici ailesine katılmak ister misiniz?

Bölgenizi Seçin

Hizmet verdiğiniz bölgeyi seçin. Bölgenizden gelen işleri sizlere yönlendirelim.

Kategorinizi Seçin

Hizmet verdiğiniz kategoriyi seçerek sizlere hangi kategoriden iş gelmesini istediğinizi belirtin.

Abonelik Seçin

Size uygun paketi belirleyerek sistemimize dahil olabilirsiniz.

Tanıtım Filmimizi İzlediniz mi?

BY ÇEKİCİ

Oto Çekici Bayilerimiz Bizi Anlatıyor!

BY OTO ÇEKİCİ HAKKINDA BİLGİLER!

BY OTO ÇEKİCİ’Yİ YAKINDAN TANIYIN!

By oto çekici 2019 yılında kurulmuş otomasyon sistemleri ve acil yol yardım hizmetleri sunan bir grup şirkettir. Merkezi Antalya Muratpaşa olan By Çekici sizlere her koşul ve şartta oto çekici ve oto kurtarıcıhizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca By Çekici’yi 2019 yılında kurmamıza rağmen kısa sürede yoğun talep görmüştür. Ve bu talep karşısında sizlere yeni proje ve fikirlerle sıra dışı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca hizmet kalitemizi arttırmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Oto Çekici Yazılım & Otomasyon Geliştirmeleri

Acil yol yardım hizmetleri alanında gerek reklam gerekse yazılım geliştirmeleriyle teknolojiye ayak uyduran genç ve dinamik bir ekipten oluşan oto çekici sizlere her koşulda hizmet sunuyor. Ve her yerde hizmet anlayışıyla 7/24 hizmet sunmaktadır. 7/24 profesyonel hizmet için bizi arayın. İletişim numaramız +90 552 580 9106.

oto çekici

BY ÇEKİCİ NASIL HİZMET VERİYOR?

Oto Çekici acil yol yardım ve oto çekici hizmeti sunan firmaların buluşma noktası olan bir platformdur. Ve hızla çoğalan ekibimizle sizlere acil yol yardım alanında hizmet veren tüm firmaları tek tuşla ulaşmanızı sağlıyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin her noktasında ulaşılabilir olmaktır. Ayrıca 2019 yılında kurmuş olduğumuz By Oto Çekici‘de şu an 100ün üzerinde hizmet sağlayıcısı vardır. Ve hedefine her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler sırasıyla;

1-OTO ÇEKİCİ
2-OTO TRANSFER
3-OTO KURTARMA
4-OTO KURTARICI
5-OTO LASTİK
6-OTO TAMİR
7- VE OTO ELEKTRİK

olarak 7 ana dalda ayrılmıştır. Bu hizmetlere ulaşmak ve hızlı hizmet almak için buradan bizi arayabilirsiniz. Oto çekici fiyatları için bizi arayın.

susurluk oto çekici

BY ÇEKİCİ NERELERDE HİZMET VERİYOR?

By Çekici Antalya merkezde hizmete başlamasına rağmen kısa sürede Türkiye’nin her yerinde yaygınlaşmıştır. By çekici şu anda 81 ilde sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ve 957 köy, ilçede anlaşmalı olduğu oto çekici ve yol yardım firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca Türkiye şartlarında halen hizmet veremediğimiz ilçeler bulunmaktadır.

Hizmet Sunamadığımız Yerler!

By çekici oto çekici hizmet vermediği bölgeler bulunmaktadır. Ancak Bu bölgeler genellikle yol bulunmayan ve giriş yapamadığımız köylerden oluşmaktadır. Ancak sizin sayenizde kısa sürede ulaşmadığı ilçe kalmayacaktır.

PROFESYONEL OTO ÇEKİCİ HİZMETİ NASIL OLMALIDIR?

Oto çekici hizmeti her firmada her ilde veya ilçede aynı olmamakla beraber fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle By Çekici’yi kurarak sizlere her yerde profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet sunmaktayız.

Profesyonel hizmetin açılımı;

1-Çekici hizmeti, verilen sürede zamanda ulaşarak müdahale edilmeli.

2-Oto çekici hizmeti verirken müşteriye saygılı ve hoşgörülü yaklaşmak.

3-Değişkenlik göstermeyen fiyatlar sunmak.

4-Çekiciye yüklenecek aracı kendi aracı gibi itinayla yükleyerek araca zarar gelmesini önlemek.

Oto Çekici Olarak Ne Yapıyoruz?

Biz Çekiçi olarak her müşterimize profesyonel ve hızlı hizmet sunan oto çekiçi firmalarıyla anlaşarak kurumsal hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Her bir müşterimize ilk günkü heyecan ve özveriyle yaklaşarak profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz de yolda kaldığınızda ya da yol yardıma ihtiyaç duyduğunuz profesyonel oto çekici hizmeti almak için bizi buraya tıklayarak arayabilirsiniz. Ayrıca canlı whatsapp hattımızdan dilediğiniz konuda bizden yardım alabilirsiniz.

BY OTO ÇEKİCİ HİZMETİ NEDİR?

Türkiye’de her yıl çoğalan araç sayısıyla birlikte kazalar ve arızalarda doğru orantılı olarak artmaktadır. Ve bu artışlar oto çekicilere de yansımaktadır. Yani yol yardım ve çekici hizmeti veren firmalar da her geçen gün artmaktadır. Ancak artan bu sayılar fiyatların değişken olmasını ve hizmet kalitesinin düşmesine neden olmuştur.

Bu Durumda By Çekici Ne Yapıyor?

Ve biz de By Çekici olarak bu kaliteyi üst seviyelere çıkartmak için bu platformu kurduk. By çekici’ye üye olan her bir üyemiz By Çekici hizmet sözleşmesini kabul etmektedir. Bu nedenle her müşterimiz kaliteli ve profesyonel hizmet almaktadır.

BY ÇEKİCİ’DE KOMİSYON YOK!

Araç sahipleri kaza anında ya da yolda kaldıklarında o anki sinir ve heyecanla ne yapacaklarını bilemezler. Ve Google arama motorunda ihtiyaç duydukları hizmet için arama yaparlar. Google arama motorunda aranan kelimeler sırasıyla, oto çekici, oto kurtarma, yol yardım, oto kurtarıcı, acil yol yardım, oto çekici hizmeti, çekici gibi kelimelerdir. Ve biz de By Oto Çekici olarak gerek reklam gerekse SEO çalışmalarımızla sitemizde ve firmalarımızın sayfalarında çalışmalar yaparak ilk sıralarda yerimizi aldık. Bu sayede müşterilerimizi sitemize çekmekteyiz. Bu çalışmalar sayesinde firmalarımıza iş yönlendiriyoruz.

Firma Oto Çekici Ücretlendirmesi

By oto çekici bu yönlendirmelerden herhangi bir komisyon ücreti almaz. Bu yönlendirmeler o ildeki firmalarımıza eşit olarak paylaştırılır. Ve haksız bir durum yaşanmasının önüne geçer. Ancak bu reklam çalışmalarının bir maliyeti olur. Bu maliyetler sizlere cüzi bir fiyat olarak aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak sabit fiyat garantisiyle sunulur.

Ayrıca Firma paketlerimizi incelemek için tıklayınız. Türkiye’nin en çekici platformu By Çekici!

OTO ÇEKİCİ HİZMETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

Son zamanlarda araç sahiplerinin en sık karşılaştığı sorunlardan biri araçları çekilirken ya da transfer edilirken araçlarının zarar görmesidir. Bu nedenle By Çekici olarak alanında uzman ve işini özveriyle yapan firmalarla anlaşma yaparak bu sorunun önüne geçmekteyiz. Ve hizmet verirken empati kurarak hizmetimizi sunmaktayız.

Kaliteli & Profesyonel Hizmet

Siz de kaliteli ve profesyonel oto çekici hizmeti almak için sitemizde size yakın olan çekici firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Eğer dilerseniz direk müşteri hizmetleri numaramızdan hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ulaşıp oto çekici hizmeti almak için tıklayın.

OTO ÇEKİCİ HİZMETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

By Oto Çekici Nerelerde Hizmet Sunuyor?

Oto Çekici ve yol yardım ihtiyacınız olduğunda, Türkiye’nin en büyük oto çekici platformu olarak hizmetinizdeyiz. Bycekici.com olarak 2019 yılından bu yana sizlere en hızlı ve en profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz. Gerek acil yol yardım hizmetleri yazılımlarımız ve gerekse otomasyon çözümlerimizle her zaman ve her yerde yanınızdayız. Bycekici.com Türkiye’nin 81 ilinde 7 gün 24 saat sizlerin yanında. Siz de yolda kaldığınızda nerede olduğunuzun önemi olmaksızın bizleri arayarak hizmet alabilirsiniz. Ve https://bycekici.com oto çekici, oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto lastik ve yol yardım olarak 5 ana dalda sizlere profesyonel hizmet sunuyor. Ve Türkiye’nin en büyük çekici ağı olmaktan gururluyuz.

oto çekici, oto cekici, oto çekiçi
Ayrıcalıklı Oto çekici By Çekici 7/24 hizmetinizde.

By Oto Çekiçi İş Ortaklarımız

Oto çekici konusunda 81 ilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Ve yaptığımız analizlerle siz değerli iş ortaklarımızın tek bir çatı altında toplamaktayız. Bu nedenle firmalarımızın hizmet kalitesini müşteri performansını artırmayı hedeflemekteyiz. İş ortaklarımızdan komisyon almamaktayız. Ancak siz değerli iş ortaklarımızdan aldığımız ücret Google reklam performans ücretidir.

Fakat diğer firmalar gibi yıllık iller arasında fark ücreti kapsamamaktadır. Çorum ilinde sizden 500 Türk Lirası alıp Denizli’de 300 Türk Lirası Almamaktayız. Çünkü bütün illerde iş ortaklarımızın sabit ücretler alarak planlamalı reklamlar vermekteyiz. Ve biz Bycekici.com olarak ilk hedefimiz iş ortaklarımızla hedeflerimize ulaşmaktır. Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, illerde aynı fiyat. Ve Eskişehir, Gaziantep, Kırşehir illerinde aynı fiyatlara üye olmaktasınız. Hiçbir şekilde sizden komisyon ücreti istenmemektedir. Ayrıca çağrı merkezimizden yönlendirilen müşteriler, fiyatlar iş ortaklarımız verir. Ve iş ortaklarımızın verdikleri fiyatlar en uygun şekilde verilmektedir. Çünkü diğer firmalardaki gibi komisyon almıyoruz iş ortaklarımızın emeklerini bölmemekteyiz.

Fakat diğer firmalar hem iş ortaklarından her iş başına % komisyon almaktadır. Ve aylık yıllık ücretler almaktadır.  Ancak alınan ücretler karşılığında iş ortaklarımız fiyatları yüksek tutmaktadır. Ve bizde müşterilerimizin en uygun hizmet almasını hedef almaktayız. Bundan dolayı komisyon almıyoruz. İş ortaklarımızdan işlerini artırmak ve müşterilerimize yıllık paketlerimizi önermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine göre sitelerimizde belirli aylarda etkinlikler düzenlemekteyiz. Sitemizin içerisinde iş ortaklarımıza siteler açmaktayız. Ve açılan bu sitelerde iş ortaklarımızın sitemiz içerisinde reklamları yapmaktayız. Sitemizin kolay ara yüzü sayesinde iş ortaklarımızın müşterilerimiz tarafından iletişimi sağlamaktayız. İş ortaklarımızla sözleşmeler yaparak da müşterilerimizin araç güvenliğini sağlamaktayız. Bizim gibi birçok firma göre bilirsiniz. Ayrıca Bycekici.com olarak ayrıcalıklı imkanlar sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önem vermekteyiz

İş ortaklarımızı her zaman destekleyen bir firma olmaktayız. Fakat müşteri memnuniyetini bizim için önemlidir. Çünkü kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin iş ortaklarımızla iletişiminden hemen sonra çağrı merkezlerimizden aranmaktadır. Ve Çağrı merkezinden oto çekici işlemi yapılsın yapılmasın aranarak müşterilerimiz bilgi formu doldurulmaktadır. Bu formlar ay sonlarından iş ortaklarımızla paylaşılmaktayız. Müşterilerimizin ilk fark etmeksizin isterseniz. Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne illerinde olsunlar. İsterlerse Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kırşehir illerinde olsunlar. Müşterilerimize her türlü destekleri sağlamaktayız. 7 gün 24 saat olarak çalışarak en kaliteli ve en uygun hizmeti sağlamaktayız. Hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimizin isteklerini cevap vermekteyiz. Ülkemizin en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyerek siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

Diğer Hizmet Verdiğimiz Alanlarımız

 

Biz By Çekici olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ayrıca By Çekici olarak iş ortaklarımızı tam zamanlı çalışarak ülkemizin tüm il, ilçelerinde desteklemekteyiz. Ve müşterilerimize destek paketleri sunmaktayız. Sosyal medyada bizleri takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

.TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK OTO ÇEKİCİ PLATFORMU HİZMETİNİZDE.